Tubes . Laser . Coils

+420 545 429 420

Obchod: +420 602 192 160, Logistika: +420 720 954 039

Inženýr kvality

CO VÁS ČEKÁ?

  • Analýza vad
  • Prozkoumání výrobních údajů a kontrolních záznamů
  • Komunikace s dodavatelem a zákazníkem
  • Návrh řešení po dohodě s řešitelským týmem
  • Koordinace nápravných opatření a administrativa 8D reportů
  • Správa separačního skladu neshod a reklamací
  • Příprava reportů k reklamacím a neshodám

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT?

  • Výborná orientace ve strojírenských výkresech
  • Zodpovědnost
  • SŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky

 CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Platové ohodnocení dle zkušeností
  • 23 dní placené dovolené
  • 3 dny Sick Days
  • Kariérní růst
  • Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
  • Zvýhodněný mobilní tarif od O2
  • Možnost ubytování na vlastní ubytovně v dostupnosti MHD
Více informací o nabízených benefitech najdete ZDE.

💼 Místo výkonu práce: Chrlice (ulice Tovární 1) – divize PT

KONTAKTUJ NÁS

Ing. Irena Nejedlá, DiS., MBA | HR Manager

✉️nejedla@1csc.cz

📞+420 607 024 799